• Serwis

Dlaczego powstał nasz serwis systemów fabrycznych?

Przez lata pracy w naszej branży, nazbieraliśmy spore grono klientów. Coraz częściej czy to przy wizycie w naszej firmie czy podczas kontaktu telefonicznego słyszeliśmy pytania:
  • moja nawigacja nie działa, co robić?
  • mam problem z napędem cd, zmieniarką, portem USB - czy możecie to naprawić?
  • zgasł ekran, brak dźwięku, przestały działać pokrętło czy przyciski - można liczyć na pomoc?
  • sprowadziłem auto z USA, Kanady czy Japonii, radio nie odbiera wszystkich stacji, nie mam polskiego języka - czy możecie zrobić "spolszczenie"?
takich pytań, najdziwniejszych problemów związanych z systemem radio/nawigacji mieliśmy setki.

Odpowiedź jest prosta, nie mogliśmy zostawić naszych klientów na "pastwę losu" z niedziałającym radiem czy nawigacją. Kolejnym powodem jest fakt że nie wszystkim serwisom udaje się nadążać za najnowocześniejszymi osiągnięciami elektroniki montowanej w fabrycznych systemach. A nam wręcz przeciwnie - naprawa tych systemów daje ogromną satysfakcję, zarówno z zadowolenia klienta ponieważ nie musi kupować nowego radia czy nawigacji a dodatkowo trochę przyczyniamy się do ochrony środowiska - każde naprawione urządzenie to jeden mniej elektrośmieć na naszej ziemi!

Naprawa fabrycznych nawigacji, odkodowywanie, naprawa usterek oprogramowania i wiele innych wymagają inwestycji w sprzęt. Tą sprawę traktujemy zawsze poważnie i nie ma tu żadnych kompromisów. Serwis wyposażony jest w kilka profesjonalnych lutownic JBC wraz z odciągami oparów, mikroskopy (tak na dzień dzisiejszy nie da się już bez tego pracować), stanowiska do testowania „na stole” najnowszych nawigacji oraz w pełni profesjonalną stację lutowniczą do układów BGA QUICK EA-H15 z pełnym pozycjonowaniem.

Czy mamy ofertę dla Ciebie? Możesz to sprawdzić w wyszukiwarce głównej lub poniżej według marki, modelu i rocznika auta oraz dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.