• OFERTA PRACY ELEKTRONIK SERWISANT

ELEKTRONIK - TECHNIK SERWISANT SAMOCHODOWYCH SYSTEMÓW NAWIGACYJNYCH

Jeżeli jesteś elektronikiem hobbystą, elektronika to twoja pasja masz doświadczenie w zakresie napraw elektroniki
i lubisz stałą pracę to dołącz do naszego zespołu!

OPIS STANOWISKA:

Diagnoza usterek i naprawa systemów samochodowych (radia, nawigacje, wzmacniacze, itd)

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zakresie diagnozy usterek i naprawy urządzeń elektronicznych
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy i napraw sprzętu elektronicznego.
  • umiejętność lutowania i posługiwania się narzędziami pomiarowymi: multimetr, oscyloskop
  • umiejętność czytania i analizy schematów
  • komunikatywność, dokładność i wysoka kultura osobista
  • samodzielność w lokalizacji uszkodzeń i prowadzeniu napraw
  • gotowość do szkolenia i podnoszenia kwalifikacji

OFERTA:

  • praca skierowana do osób zainteresowanych dłuższą perspektywą zatrudnienia
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz kontakt z najnowszymi systemami samochodowymi
  • stanowsko pracy wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia serwisowe
  • umowa na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • premia uzależniona od osiąganych wyników w pracy
  • praca w systemie 8 godzinnym pięć dni w tygodniu pn-pt ( godziny elastyczne do ustalenia )
  • miejsce pracy Fabryczne.pl Rumia, ul. Pomorska 17B

CV prosimy kierować na adres email: info@fabryczne.pl