• O nas

FABRYCZNE.PL

     Działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku pod nazwą Audiomaniak. Początkowo zajmowaliśmy się szeroko pojętą tematyką car-audio, montowaliśmy monitory – podsufitowe, zagłówkowe  oraz nawigacje. Zbudowaliśmy najgłośniejszy samochód w Polsce, co dało nam tytuł mistrzów Polski w kategorii Extreme DB-drag (pobiliśmy wtedy też ówczesny rekord Polski!). Nasza praca niejednokrotnie została doceniona na różnego typu mistrzostwach i konkursach car-audio.

     W 2004 roku aby ułatwić obsługę fabrycznych systemów nawigacyjnych, zajęliśmy się spolszczeniem pierwszych fabrycznych nawigacji jakie pojawiły się na rynku i  narodził się pomysł rozszerzenia naszej działalności. Tak powstała marka Uczymy Auta Polskiego, której jesteśmy współwłaścicielem.

     W 2020 roku zmieniliśmy nazwę na FABRYCZNE.PL i całkowicie zmieniliśmy profil swojej działalności. W tej chwili zajmujemy się tylko systemami montowanymi fabrycznie w autach, zajmujemy sie ich serwisem-naprawą, spolszczeniami, zmianą regionu dla aut sprowadzonych z innych rynków ( USA, Kanada Japonia i innych), kodowaniem online (mamy autoryzację dla MERCEDES BENZ, JEEP, DODGE, FIAT, CHRYSLER i innych).Do dziś jesteśmy najbardziej rozpoznawalną i cieszącą się uznaniem tysięcy zadowolonych klientów marką w tym sektorze usług. Tylko w ostatnim roku ponad 3000 klientów wybrało naszą wiedzę i doświadczenie w tej branży.Fabryczne.pl
Ul. Pomorska 17B
84-230 Rumia
Komórkowy: 570 570 580
Telefon stacjonarny: 58 782 26 36