O nas

NASZA PRACA TO OGROMNA PASJA

Zapoczątkowaliśmy ideę która zrodziła się w naszych głowach w roku 2003 borykając się z problemem braku polskiego języka w fabrycznych systemach nawigacyjnych. Nasza praca stanowi dla nas ogromną pasję a za razem umila na co dzień życie użytkownikom aut, pozwalając na łatwą komunikację ze skomplikowanymi systemami nawigacyjnymi. Posiadamy najbogatszą ofertę aktualizacji na polskim rynku . Większość programów dostępnych u konkurencji są najczęściej efektem naszej pracy.

Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ JESTEŚMY NAJLEPSI W TEJ DZIEDZINIE

Określenia Polskie menu  i Uczymy auta polskiego osobno mogą brzmieć nieco tajemniczo. Pisane razem złudzeń nie pozostawiają. Tak, my naprawdę uczymy języka polskiego, a dokładniej – możemy sprawić, że fabryczna nawigacja w Państwa samochodzie będzie w języku polskim. Dotyczy to zarówno komunikatów ekranowych – a więc „Polskie Menu” – jak i głosowych. Lektor/lektorka w naszym języku ojczystym będzie Państwu przekazywać wszelkie informacje drogowe.

Nawigacja w samochodzie to wygoda podróżowania, a spolszczenie nawigacji to nieoceniony jej komfort. Polskie menu w naszym wykonaniu to również łatwość dotarcia do każdego celu na mapie.